Grupy duszpasterskie

2019-12-29 Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.12. 2019

1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 15.oo błogosławieństwo dzieci obchodzących w tym miesiącu roczek. Rodzice przynoszą świecę chrzcielną.

2. W „Sylwester” 31 grudnia po mszy wieczornej o godz. 18.30 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego.

3. W Nowy Rok 1 stycznia msze św. jak w niedzielę, tylko wypada msza św. o godz. 6.30. W Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we mszy św.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 16.oo dla wszystkich, czyli także dzieci.

5. W czwartek Godzina Święta o 18.oo.

6. W piątek dodatkowa msza św. dla dzieci o 17.oo.

7. W sobotę po mszy św. o 8.oo różaniec i rozważanie maryjne.

8. W sobotę 4 stycznia odwiedziny chorych z sakramentami św. od godz. 8.30.

9. W przyszłą niedzielę 5 stycznia spotkanie opłatkowe Żywego Różańca i Koła Przyjaciół Radia Maryja o godz. 16.oo w domu katechetycznym. Zapraszamy na wspólny śpiew kolęd, dlatego prosimy o przyniesienie śpiewników.

10. W dniu 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego wyruszy Orszak Trzech Króli po mszy o godz. 11.oo z Fary na Rynek i potem na Świętą Górę. Prosimy o przygotowywanie strojów; pasterzy, aniołów, mędrców i innych biblijnych postaci i zachęcamy do wzięcia udziału całymi rodzinami w tym ulicznym przedstawieniu i świadectwie wiary.

11. Na kolędę prosimy, aby dzieci i młodzież przygotowały zeszyty z religii, a młodzież szkół ponadpodstawowych, także ostatnie świadectwo szkolne lub ukończenia szkoły ponadpodstawowej.

12. W minionym tygodniu zmarł śp.: Jan Urbański z ul. Mieszka I. Wieczny odpoczynek …

Dodatkowe informacje