SPOTKANIA W MAŁYCH GRUPACH KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Grupa I – MIKOŁAJ ROGASIK

31.05.2014 GODZ. 11.00

 

Grupa II - MIKOŁAJ ROGASIK

31.05.2014 GODZ. 11.45

 

Grupa III – MARIUSZ CHMURA

31.05.2014 GODZ. 9.00

 

Grupa IV - MARIUSZ CHMURA

31.05.2014 GODZ. 9.45

 

Grupa V – PAULINA HAMROL/kl.Damian

24.05.2014 GODZ . 9.00

 

Grupa VI – PAULINA H./kl.Damian

24.05.2014 GODZ. 10.00

 

Gr. I – ANIA STACHOWIAK

24.05.2014 godz 9.00

 

Gr. II - ANIA STACHOWIAK

24.05.2014 godz.10.00

 

Gr. III – ANNA MAĆKOWIAK

29 .05.2014 GODZ. 18.00

 

Gr. IV– ANNA MAĆKOWIAK

 29.05.2014 GODZ. 18.45

 

Gr. V – AGNIESZKA IDCZAK

  30.05.2014 godz. 17.00

 

Gr. VI – AGNIESZKA IDCZAK

 30.05.2014 godz. 18.30

ROZMOWA DUSZPASTERSKA Z KANDYDATAMI DO BIERZMOWANIA

PRZED PRZYJĘCIEM SAKRAMENTU

 KLASY III GIMNAZJALNE

  • GRUPA KS. MARCINA - 15.V. 2014  GODZ. 16.30
  • GRUPA W. KOZŁOWSKIEGO – 16.V. 2014 GODZ. 16.00 (GR.V) i GODZ. 17.00 (GR. VI)
  • GRUPA KL. DAMIANA – 17.V. 2014 GODZ. 9.00 (GR.III) i GODZ. 10.00 (GR.IV)
  • GRUPA KS. MATEUSZA – 17.V.2014 GODZ. 18.00

 

NA ROZMOWĘ MŁODZIEŻ:

  •  PRZYNOSI KSIĄŻECZKI KANDYDATA DO BIERZMOWANIA
  • PRZYGOTOWUJE PODANE WCZEŚNIEJ TEZY OBEJMUJĄCE ZAGADNIENIA ZWIĄZANE
    Z MAŁYM KATECHIZMEM I SAKRAMENTEM BIERZMOWANIA
  • OPINIĘ KATECHETY
  • JEŚLI CHRZEST MIAŁ MIEJCE POZA PARAFIĄ FARNĄ - DOKUMENT AD SACRA Z PARAFII CHRZTU

OBECNOŚĆ  OBOWIĄZKOWA!

KS. Marcin Lewandowski

Spotkania kandydatów w kwietniu

SPOTKANIA W MAŁYCH GRUPACH KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

 

Grupa I – MIKOŁAJ ROGASIK

12.04.2014 GODZ. 11.00

 

Grupa II - MIKOŁAJ ROGASIK

12.04.2014 GODZ. 11.45

 

Grupa III – MARIUSZ CHMURA

22.04.2014 GODZ. 10.00

 

Grupa IV - MARIUSZ CHMURA

22.04.2014 GODZ. 11.00

 

Grupa V – PAULINA HAMROL/kl.Damian

28.04.2014 GODZ .19.00

 

Grupa VI – PAULINA H./kl.Damian

28.04.2014 GODZ. 19.45

 

 

 

Gr. I – ANIA STACHOWIAK

22 .04.2014 godz.18.00

 

Gr. II - ANIA STACHOWIAK

 22 .04.2014 godz.18.45

 

Gr. III – ANNA MAĆKOWIAK

24 .04.2014 GODZ. 18.00

 

Gr. IV– ANNA MAĆKOWIAK

 24 .04.2014 GODZ. 18.45

 

Gr. V- WALDEMAR KOZŁOWSKI

26 .04.2014 GODZ. 9.00

Gr. VI - WALDEMAR KOZŁOWSKI

26 .04.2014  GODZ. 9.45

 

Gr. V – AGNIESZKA IDCZAK

 

Gr. VI – AGNIESZKA IDCZAK

TERMIN BĘDZIE PODANY

W NAJBLIZSZYM TYGODNIU

 

 

GR. I - KS.MARCIN LEWANDOWSKI

 25 .04.2014  GODZ. 17.30

 

GR. – KS. MATEUSZ FRĄCKOWIAK

30.04.2014  GODZ. 19.00

 

GR. III – KL. DAMIAN ŚLIWIŃSKI

30.04.2014 GODZ. 19.45

 

GR. IV – KL. DAMIAN ŚLIWIŃSKI

30.04.2014 GODZ. 19.00

 

 

Terminy spotkań młodzieży do bierzmowania

2014 KLASY II – SPOTKANIA
W SALKACH KATECHETYCZNYCH

 

Grupa I – MIKOŁAJ ROGASIK - 15.03.2014 GODZ. 9.30

 

Grupa II - MIKOŁAJ ROGASIK - 15.03.2014 GODZ. 10.15

 

Grupa III – MARIUSZ CHMURA - spotkania w kwietniu

 

Grupa IV - MARIUSZ CHMURA - spotkania w kwietniu

 

Grupa V – PAULINA HAMROL/kl.Damian - 27.03.2014 GODZ .19.00

 

Grupa VI - PAULINA HAMROL/kl.Damian - 27.03.2014 GODZ. 19.45

 

2014 KLASY I – SPOTKANIA
W SALKACH KATECHETYCZNYCH

 

Gr. I – ANIA STACHOWIAK - 29.03.2014 godz.18.30

 

Gr. II - ANIA STACHOWIAK - 29.03.2014 godz.19.15

 

Gr. III – ANNA MAĆKOWIAK  - 27.03.2014 GODZ.18.00

 

Gr. IV– ANNA MAĆKOWIAK - 27.03.2014 GODZ. 18.45

 

Gr. V – AGNIESZKA IDCZAK - 28.03.2014 GODZ. 18.00

 

Gr. VI – AGNIESZKA IDCZAK -  28.03.2014 GODZ. 18.45

 

2014 KLASY III – SPOTKANIA W SALKACH KATECHETYCZNYCH

 

GR. I - KS.MARCIN LEWANDOWSKI - 24.03.2014  GODZ.17.30

 

GR. – KS. MATEUSZ FRĄCKOWIAK - 27.03.2014  GODZ. 19.00

 

GR. III – KL. DAMIAN ŚLIWIŃSKI - 20.03.2014 GODZ. 19.00

 

GR. IV – KL. DAMIAN ŚLIWIŃSKI - 20.03.2014 GODZ. 19.45

 

GR. V- WALDEMAR KOZŁOWSKI - 22.03.2014 GODZ. 10.00

 

GR. VI - WALDEMAR KOZŁOWSKI-  22.03.2014  GODZ. 10.45

Dodatkowe informacje