4. Forum Służby Liturgicznej

Od piątku 30 sierpnia do niedzieli 1 września br. w gmachu Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, ul. Wieżowa 2/4, odbędzie się IV Forum Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej. Celem forum jest wymiana myśli i podejmowanie dyskusji na tematy związane z pogłębieniem świadomości potrzeby żywego udziału w życiu Kościoła. Tegorocznemu Forum towarzyszy temat: Służba Liturgiczna w nowej ewangelizacji. Temu będą służyły także wykłady podejmujące powyższe zagadnienia; ponadto spotkania w grupach oraz przede wszystkim codzienne przygotowanie, sprawowanie i przeżywanie Eucharystii.
Podczas forum konferencje poprowadzą zaproszeni Goście.


Do uczestnictwa w forum zapraszamy ministrantów od kl. III gimnazjum. Rozpoczęcie w piątek, 30 sierpnia o godz. 11.00, a zakończenie w niedzielę, 1 września ok. godz. 13.00. Uczestnicy przywożą ze sobą m.in. albę, śpiwór i skierowanie od księdza opiekuna Koła Ministrantów.
Koszt uczestnictwa – 80 zł od osoby.
Zgłoszenia, do 20 sierpnia br., prosimy kierować e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie – ks. Andrzej Magdziarz, kom. 601 081 565. Z podaniem imienia, nazwiska, parafii oraz wieku zgłaszanych osób.
Szczegółowe informacje na stronie internetowej Duszpasterstwa Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej: www.dslap.archpoznan.pl

Dodatkowe informacje