Turniej ministrantów w piłkę nożną

W sobotę, 14 stycznia 2017 roku w hali Liceum Ogólnokształcącego odbył się turniej ministrantów w piłkę nożną w kategorii szkoła podstawowa. Nasi ministranci wygrali cały turniej nie tracąc przy tym żadnej bramki. W turnieju brały udział drużyny dekanatu gostyńskiego.

Ministranci rozpoczęli przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

Ministranci razem ze swoim opiekunem ks. Piotrem Michalakiem przygotowywali sianko na stół wigilijny. Paczuszki rozprowadzali wśród parafian w IV niedzielę Adwentu.

 

Nowi ministranci - 2016

W niedzielę, 26 czerwca zgromadzeni na Mszy Św. o godz. 11.00 byli świadkami liturgicznego obrzędu przyjęcia chłopców do grona ministrantów. Mszy Św. przewodniczył oraz obrzędu tego dokonał ich opiekun, ks. Piotr. Wszystkim nowo przyjętym do grona Służby Liturgicznej życzymy wytrwałości w jej pełnieniu oraz wielu łask Bożych!

Więcej zdjęć w GALERII <<<kliknij>>>

Opłatkowe spotkanie ministrantów

W uroczystość Trzech Króli po południu na swoim corocznym spotkaniu opłatkowym spotkali się wraz ze swoimi rodzinami nasi ministranci. Wszystkich przybyłych gorąco przywitał ich opiekun, ks. Piotr.

Spotkanie przebiegało w radosnej, rodzinnej atmosferze. Pyszne domowe ciasto przygotowane przez rodziny chłopców i gorące napoje, szybko znikały ze stołów -)…

Galeria zdjęć <<<kliknij>>>

Podkategorie

Dodatkowe informacje