2020-01-26 Ogłoszenia Parafialne

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.01. 2020

 1. We wtorek 28 stycznia kończymy tegoroczną kolędę. Serdecznie dziękujemy parafianom za otwarte drzwi, przyjęcie kapłana z błogosławieństwem do domu, wspólną modlitwę, rozmowę, miłą atmosferę, gościnność i ofiary. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 1. W każdą sobotę  spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych o godz. 11.30 w salce w domu katechetycznym. Zapraszamy  chętne dzieci od klasy IV – VI, także w ferie. Przyjdźcie i zobaczcie.

 1. Dzisiaj  po mszach zbiórka do puszek na diecezjalne Radio Emaus.

 1. W sobotę 1 lutego – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.oo msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po mszy różaniec i rozważanie maryjne.

 2. W sobotę 1 lutego odwiedziny chorych z trasy ks. proboszcza i ks. Amadeusza. Początek od 8.30. Odwiedziny chorych z trasy ks. Piotra będą w sobotę 8 lutego.

 1. W przyszłą niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, czyli MB Gromnicznej. Na każdej mszy św. poświęcenie gromnic.

 2. Także w przyszłą niedzielę obchodzimy w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego, czyli poświęconego życiu zakonnemu. W tym dniu składamy życzenia Siostrom Służebniczkom mieszkającym w naszej parafii z „gałęzi” dębickiej i wielkopolskiej oraz księżom Filipinom ze Świętej Góry i braciom Bonifratrom z Marysina.

 3. Za tydzień w niedzielę po mszach zbiórka do puszek na pomoc dla  klasztorów klauzurowych w Archidiecezji.

 1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd w sobotę 8 lutego na Wielką Sowę, w ramach akcji „Szukamy śniegu”. Wyjazd dla wszystkich. Koszt 40 zł.

 2.  W ostatnim tygodniu zmarła śp. Wanda Przybyłka z ul. Willowej. Wieczny odpoczynek … .

 1. „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem na luty; „Gość Niedzielny”; „Mały Przewodnik Katolicki”.

Dodatkowe informacje