2019-02-03 – IV Niedziela Zwykła

1
Zakończyliśmy kolędę na bieżący rok. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie, otwarte drzwi i serca, za wspólną modlitwę i błogosławieństwo domów, za rozmowę duszpasterską, dzieciom i młodzieży za zeszyty i świadectwa z religii oraz za ofiary na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

2
Dzisiaj po mszy św. o 8.oo zebranie Żywego Różańca.
Także dzisiaj  zbiórka do puszek na katolickie Radio naszej Archidiecezji „Emaus”.

3
Jutro w poniedziałek spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas o godz. 19.15. Spotkanie w domu katechetycznym. Zapraszamy nowe osoby, które pragną czynić dobro dla innych,  również te, którym zaproponowaliśmy udział w pracach Parafialnego Zespołu Caritas podczas kolędy.

4
We wtorek 5 lutego spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 19.15 w domu katechetycznym, poświęcone przygotowaniu parafii do Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej w naszej parafii.

5
Także we wtorek w ramach przygotowania do bierzmowania, ma spotkanie kl. VII, gr. 4,  o godz. 17.oo w domu katechetycznym.

6
W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.oo Godzina Święta połączona z mszą św. o 18.30.
W czwartek 7 lutego spotkanie Kręgu Biblijnego po mszy wieczornej.

7
Już dzisiaj informujemy, że katecheza przedmałżeńska czyli jak powszechnie się mówi kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie od 11 – 16 marca o godz. 19.oo. Zapraszamy pary.

8
W minionym tygodniu zmarł śp. Krzysztof Szczawik z ul. Polnej. Wieczny odpoczynek … .

„Przewodnik Katolicki” po 6 zł.; „Mały Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”; jest także „Gość Niedzielny z ubiegłej niedzieli” ze wspaniałym filmem pt; „ Bóg nie umarł” część druga po 5 zł. A w kruchcie kościoła wystawione są darmowe egzemplarze  dwumiesięcznika „Miłujcie się” przeznaczonego dla młodzieży, młodych małżeństw. Można je zabierać, przeczytać i podać innym.

Dzieci po zakończeniu Mszy św. zapraszamy po obrazki, a  młodzież przygotowującą się do bierzmowania po podpisy. 

Dodatkowe informacje