2019-02-17 – VI Niedziela Zwykła

1
Dzisiaj gościmy Siostry Katarzynki z Kętrzyna, które przedstawiają swoją działalność wychowawczo – opiekuńczą, a po mszach św. zbierają ofiary na prowadzenie domu dla dziewczyn.

2
W tym tygodniu spotkanie przed bierzmowaniem ma kl. VII, gr. 2 w piątek 22 lutego o godz. 16.oo.

3
W kalendarzu liturgicznym w dniu 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

4
Siostry Służebniczki zapraszają Rodzinę bł. Edmunda Bojanowskiego na spotkanie w przyszłą niedziele 24 lutego , na godz. 16.oo do Ochronki.

5
Już dzisiaj informujemy, że katecheza przedmałżeńska czyli jak powszechnie się mówi kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie od 11 – 16 marca o godz. 19.oo. Zapraszamy pary. Prędzej nie potrzeba się zapisywać.

6
W minionym tygodniu zmarli śp. Władysława Borowczyk z ul. Mostowej, Franciszek Urbaniak z ul. Jana Pawła II i Irena Mischke z ul. Przemysława II. Wieczny odpoczynek…

7
Można uratować zabytki naszej Fary, przekazując 1%  odpisu od podatku na rzecz Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary. Ulotki są wyłożone w kruchcie.

8
Do nabycia Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny,  Mały Przewodnik Katolicki oraz „Miłujcie się” po 5 zł – pismo dla młodzieży i młodych małżeństw, które parę tygodni temu było reklamowane.

9
Dzieci po zakończeniu Mszy św. zapraszamy po obrazki, a  młodzież przygotowującą się do bierzmowania po podpisy przy bocznych ołtarzach.

Dodatkowe informacje