2019-02-14 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Dzisiaj po mszy św. o godz. 15.oo błogosławieństwo dzieci obchodzących w tym miesiącu „roczek”. Przynosimy świece od chrztu.

2
Siostry Służebniczki zapraszają dzisiaj Rodzinę bł. Edmunda Bojanowskiego na spotkanie o godz. 16.oo do Ochronki.

3
W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 17.30 dla dzieci, a w piątek od 16.oo dla wszystkich. W piątek o godz. 17.oo msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci i młodzieży.

4
W sobotę o godz. 8.oo msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 8.oo, a po niej różaniec i rozważanie.
W sobotę 2 marca odwiedziny chorych od godz. 8.30.

5
Już dzisiaj informujemy, że katecheza przedmałżeńska, czyli tzw. kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie od 11 – 16 marca o godz. 19.oo. Zapraszamy pary. Prędzej nie potrzeba się zapisywać.

6
W sobotę 9 marca zamierzamy zorganizować wielkopostny dzień skupienia dla przygotowujących się do bierzmowania z klas siódmych. Ten dzień skupienia prowadzi młodzież z duszpasterstwa „Źródło” z naszej parafii. Spotkanie będzie trwało od godz. 10.oo-17.oo w pomieszczeniach Domu Katechetycznego i kościoła. W programie jest zapewniony obiad. Sobotni dzień skupienia zastąpi spotkanie kwietniowe w grupach.

7
W minionym tygodniu zmarła śp. Teresa Ziółek z ul. Łokietka Wieczny odpoczynek…

8
Można uratować zabytki naszej Fary, przekazując 1%  odpisu od podatku na rzecz Towarzystwa Miłośników Gostyńskiej Fary. Ulotki są wyłożone w kruchcie.

9
Do nabycia Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny,  Mały Przewodnik Katolicki oraz „Miłujcie się” po 5 zł – pismo dla młodzieży  oraz Dobre Nowiny w kruchcie.

10
Dzieci po zakończeniu Mszy św. zapraszamy po obrazki, a  młodzież przygotowującą się do bierzmowania po podpisy przy bocznych ołtarzach.

Dodatkowe informacje