2019-06-30 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Dzisiaj ostatnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.oo. Również dzisiaj na mszy św. o 15.oo błogosławieństwo dzieci, które w tym miesiącu obchodzą roczek. Przynosimy świece chrzcielną.

2
Od przyszłej niedzieli na czas wakacji wypada msza św. w niedziele lipca i sierpnia o godz. 15.oo.  A w dni powszednie od jutra wypada msza św. o godz. 6.30.

3
Gościmy s. Janinę -Urszulankę z Pniew, zajmującą się działalnością misyjną. Po mszach św. siostra zbiera ofiary na działalność misyjną.

4
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek dla dzieci od 17.30, a w piątek od 16.oo dla młodzieży i dorosłych. Ponadto  przed i w czasie mszy św.
W czwartek Godzina Święta o godz. 18.oo.
W piątek msza św. dla dzieci o godz. 17.oo.
W sobotę o godz. 8.oo msza św. z różańcem i rozważaniem fatimskim.
Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.

5
W czwartek 4 lipca zapraszamy chętne osoby pragnące się włączyć w przygotowanie festynu parafialnego. Spotkanie po mszy wieczornej w salce.

6
W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca po mszy o godz. 8.oo.

7
Można się  zapisywać na Pieszą Poznańską Pielgrzymkę na Jasną Górę.
Szczegóły na plakacie. W najbliższą niedzielę 7 lipca przybywa do naszej parafii grupa 10 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki w liczbie ok. 100 osób. Czas przybycia ok. 16.oo. Bardzo prosimy o okazanie gościnności pielgrzymom i przyjęcie ich na nocleg.

8
Wywieszone są programy odpustów w Borku Wlkp. na Ździeżu i we Wieleniu.

9
W wakacje można  wyjechać na rekolekcje Oazowe. Szczegóły  na plakacie.
Wywieszony jest  program ogólnopolskiej pielgrzymki nauczycieli i wychowawców w dniach 1 i 2 lipca na Jasnej Górze.
Duszpasterstwo powołań naszej Archidiecezji organizuje rekolekcje dla rodziców księży i osób konsekrowanych od 5 – 7 lipca w Seminarium Duchownym w Poznaniu. Zgłoszenia w biurze parafialnym.

10
Parafialny Zespół Caritas rozprowadza  po mszach św. na zewnątrz kościoła elementy wystroju domów na Nawiedzenie Matki Bożej.

11
Informujemy, że katecheza przedmałżeńska w naszej parafii (kurs dla narzeczonych) będzie od poniedziałku 15 lipca do soboty 20 lipca w salce domu katechetycznego o godz. 19.oo.

12
W ostatnim czasie zmarli śp.: Marian Skiba z ul. Łokietka; Franciszek Skołozdrzych z ul. Hutnika; Olejniczak Stanisława i Tarnowska Cecylia – obie z ul. Przemysława II; Paulina Kluczyk z ul. Powst. Wlkp. Wieczny odpoczynek … .

Dodatkowe informacje