2019-10-06 Ogłoszenia Parafialne

       OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6.10. 2019

 1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 8.oo spotkanie Żywego Różańca w domu katechetycznym.

 1.  Nabożeństwa różańcowe dla dzieci o godz. 17.oo  od poniedziałku do piątku. Dla dorosłych różaniec o godz. 18.oo. W sobotę różaniec o godz. 8.30. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godz. 17.oo.

 1. Jutro 7 października Matki Boskiej Różańcowej. O godz. 17.oo poświęcenie różańców dzieciom klas III – pierwszokomunijnych.

 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po mszy wieczornej.

 1. Zostały wywieszone w kruchcie bocznego wejścia do kościoła listy kandydatów do bierzmowania z klas VII. Prosimy o zapoznanie się nimi.

 1. W tym tygodniu są już pierwsze spotkania klas VII. I tak w poniedziałek gr. I, we wtorek gr. II, w środę gr. III, w czwartek gr. IV, w piątek gr. V. Wszystkie spotkanie są w domu katechetycznym o godz. 16.oo.

 1. W tym tygodniu spotkanie przed bierzmowaniem ma ją także grupy klas VIII. I tak we wtorek gr. 4 o godz. 17.oo i w piątek gr. 1 o godz. 16.oo.

 2. Dorośli rozpoczynający przygotowanie do bierzmowania swoje spotkanie mają 20 października na probostwie.

 1. W przyszłą niedziele Dzień Papieski. W sobotę 12 października młodzież z duszpasterstwa „Źródło” zaprasza na koncert: słowa Jana Pawła II i muzyka z pieśniami i piosenkami ulubionymi przez papieża  i o papieżu. Serdecznie zapraszamy.

 2. Po mszach i po koncercie młodzież będzie rozprowadzała kremówki.

 1. W Dzień Papieski przy kościele zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia, dla uzdolnionej młodzieży z małych ośrodków, jako pomoc w kształceniu.

 1.  W przyszłą niedzielę 13 października ostatnie nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.30 msza św., a po niej wyruszy procesja na Świętą Górę. Zapraszamy do udziału i dekoracji trasy.

 1. „ Przewodnik Katolicki”  , „Gość Niedzielny”; „Mały   Przewodnik Katolicki”.     

Dodatkowe informacje