2019-10-20 Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.10. 2019

1. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie tygodnia misyjnego. Dziękujemy ks. Wojciechowi Grzymisławskiemu, Misjonarzowi w Boliwii i Chile za słowo Boże. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.

2. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci o godz. 17.oo, poza poniedziałkiem, gdzie spotkanie jest wyjątkowo o 16.30. Dla dorosłych różaniec o godz. 18.oo. W sobotę różaniec o godz. 8.30. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godz. 17.oo.

3. Dorośli rozpoczynający przygotowanie do bierzmowania swoje spotkanie mają dzisiaj na probostwie o godz. 16.oo.

4. Jutro, w poniedziałek 21 października, przypada 80 rocznica rozstrzelania na Rynku Gostynia obywateli naszego miasta. W związku z tym jutro o godz. 17.oo msza św. we Farze za ofiary tej tragedii. Następnie uroczystości na Rynku i odsłonięcie oraz
poświęcenie nowego pomnika Bohaterów Ziemi Gostyńskiej na cmentarzu parafialnym.

5. W środę 23 października spotkanie otwarte Kręgu Biblijnego na temat: „Biblijna Laodycea – przesłanie na dzisiaj”. Zapraszamy chętnych do salki w domu katechetycznym. Należy wspomnieć, że ks. wikariusz Amadeusz na ten temat pisał pracę magisterską.

6. Zapraszamy na spotkanie rodziców ministrantów w sobotę 26 października w salce domu katechetycznego o godz. 16.oo.

7. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła parafialnego.

8. Także za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci, obchodzące w tym miesiącu roczek. Rodzice przynoszą świecę chrzcielną.

9. Również w przyszłą niedzielę spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego o godz. 16.oo. Siostry służebniczki zapraszają.

10. Wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym, a wymienianki jednorazowe do skarbony na ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Kartki na wymienianki jednorazowe są wyłożone w bocznym i głównym wejściu do kościoła.

11. W minionym tygodniu zmarli śp. Zofia Majewska z ul. Łokietka i Ludwik Kołodziejczak z ul. Wojska Polskiego. Wieczny odpoczynek … .

12. „ Przewodnik Katolicki” , „Gość Niedzielny”; „Mały Przewodnik Katolicki”.

Dodatkowe informacje