2012.08.19 Ogłszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2012

1. W Parafii gościmy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Przed kościołem można zaopatrzyć się w kalendarz misyjny, z którego dochód przeznaczony jest na misje.

2. Parafialna Piesza Pielgrzymka do Górki Duchownej wyruszy z Parafii w sobotę 25 VIII po Mszy św. o godz. 8.oo. Powrót pielgrzymów w poniedziałek ok. 18.oo. Dla celów organizacyjnych prosimy osoby wybierające się pieszo na odpust o zapisywanie się na listach wyłożonych w zakrystii i Biurze Parafialnym.

Jest możliwość wyjazdu z pielgrzymką autokarową do Górki Duchownej. Autobus będzie podstawiony w niedzielę 26 VIII o godz. 8.oo na parkingu przy Domu Katolickim, następnie zatrzyma się na tzw. „Górach” przy szkole. Zapisy w Biurze Parafialnym.

3. Spotkanie grupy Duchowej Adopcji odbędzie się w sobotę 25 VIII po Mszy św. wieczornej w sali Domu Katechetycznego.

4. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.

5. Rodziców z dziećmi, które w sierpniu przeżywają „roczek” zapraszamy do udziału w Mszy św. 26 VIII o godz. 12.3o. Po Mszy św. uroczyste błogosławieństwo dzieci i wręczenie okolicznościowych pamiątek. W nabożeństwie mogą brać udział dzieci z poza Parafii.

6. Z końcem miesiąca sierpnia kończy pracę w naszej Parafii dotychczasowy organista p. Jan Gogół. Podziękowanie za długoletnią i sumienną pracę odbędzie się w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.3o. Po Mszy św. p. Jan wykona dla nas koncert organowy.

Dodatkowe informacje