2018-06-10 - X Niedziela Zwykła

1.
Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane we Farze, codziennie o godz. 18.oo, jedynie w soboty, o godz. 8.3o.
W kaplicy szpitalnej nabożeństwo czerwcowe prowadzi codziennie grupa modlitewna o godz. 17.oo.

2.
Sakrament bierzmowania zostanie udzielony młodzieży naszej parafii w środę, 13 VI, o godz. 16.oo. Młodzież zbierze się w kościele o godz. 15.3o.
Okazja do spowiedzi przed przyjęciem sakramentu dla bierzmowanych, członków rodzin i świadków będzie we wtorek po wieczornej Mszy św.
Ponadto spowiadamy w czasie każdej Mszy św.
Kolejne próby przed bierzmowaniem odbędą się w kościele, w najbliższy poniedziałek i wtorek, po wieczornych Mszach św.

3.
Zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, w środę, 13 VI, o godz. 18.3o. Różaniec poprowadzi parafa Matki Bożej Świętogórskiej.

4.
Doroczne poświęcenie pojazdów w naszej parafii odbędzie się w sobotę, 23 VI, po wieczornej Mszy św. i w niedzielę, 24 VI, po każdej Mszy św.
Wzorem lat minionych, prosimy pojazdami wjeżdżać na teren probostwa od strony Domu Katechetycznego i kierować się do wyjazdu w ul. Przy Farze. Bardzo prosimy o zachowanie bezpieczeństwa. Zwyczajowo zbierane przy okazji poświęcenia ofiary przeznaczone są na kontynuowanie prac przy bocznym ołtarzu.

5.
Siostry służebniczki zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, dzisiaj, w niedzielę, do Ochronki przy ul. Jana Pawła II.
Festyn potrwa od godz. 13.3o do 20.oo.

6.
Msza św. dla głuchoniemych zostanie odprawiona we Farze, w niedzielę, 17 VI, o godz. 16.oo. Prosimy powiadomić zainteresowanych.

7.
Spotkania grup duszpasterskich:
a)
zebranie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w poniedziałek, 11 VI, po wieczornej Mszy św. w Domu Katechetycznym.
b)
Krąg Biblijny – w czwartek, po wieczornej Mszy św. w Domu Katechetycznym.
c)
Rodzina bł. Edmunda – w niedzielę, 17 VI, o godz. 16.oo, w Ochronce.

8.
Są jeszcze wolne miejsca w pielgrzymce do Belgii i Francji, w terminie od 4 do 12 VIII. Program pielgrzymki jest umieszczony na parafialnej stronie internetowej. Jest też dostępny w Biurze Parafialnym i u ks. Proboszcza.

9.
Zapraszamy do udziału we Mszy św, którą odprawią w koncelebrze wszyscy kapłani dekanatu gostyńskiego we Farze, w sobotę, 16 VI, o godz. 10.oo.
Tego dnia w naszej parafii odbędzie Kongregacja Dekanalna.

10.
Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii z racji drugiej niedzieli miesiąca. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne - Bóg zapłać.

Dodatkowe informacje