2018-09-02 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.  
Od dzisiaj po wakacyjnej przerwie wraca msza św. w niedzielę o godz. 15.oo, a w dni powszednie o godz. 6.30. Biuro parafialne  czynne już normalnie, czyli od poniedziałku do piątku od 10.00 – 13.00 oraz od 17.00 – 18.oo.

2.  
Poświęcenie tornistrów oraz przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych będzie miało miejsce jutro 3 września w poniedziałek o godz. 17.00. Zapraszamy także rodziców tych dzieci, ponieważ dla nich będzie także spotkanie.

3.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek spowiedź od 17.oo, a w piątek od 16.oo..
W piątek o godz. 17.oo msza św. dla dzieci i młodzieży z racji I piątku miesiąca.
W sobotę 8 września święto Narodzenia NMP, zwane Matki Boskiej Siewnej.

4.
Od września czynna jest w naszej parafii Poradnia Rodzinna dla małżeństw i narzeczonych.  Osoba prowadząca jest dyspozycyjna od poniedziałku do piątku od godz. 19.oo.  Zainteresowane osoby najpierw zgłaszają się w biurze parafialnym po numer telefonu i osobiście ustalają datę i godzinę spotkania.

5.
Tegoroczny odpust Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach odbędzie  się w dniach 5 – 9 września. Program jest wywieszony. W piątek 7 września będzie możliwość uczczenia relikwii św. Peregryna – patrona osób chorych na choroby nowotworowe.

6.
 Od 1 września pracę kościelnego w naszej Farze podjął p. Jarosław Furmann. Szczęść Boże i powodzenia. Siostra Teresa – dotychczasowa zakrystianka, będzie zajmowała się układaniem kwiatów i przygotowaniem bielizny kościelnej do liturgii.

7.
Jest jeszcze jedno wolne miejsce na pielgrzymkę archidiecezjalną do Rzymu w racji 1050 – lecia naszej diecezji. Termin pielgrzymki od 2 - 7 października. Koszt 500 zł i 800 euro. Zgłoszenia jeszcze tylko w tym tygodniu.

8.
W minionym tygodniu odeszli z naszego grona do wieczności: śp.  Henryk Matuszak z ul. Mieszka I i Andrzej Danielczak z ul. Przemysława II. Wieczny odpoczynek … .

Dodatkowe informacje