2019-09-30 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. I tak w Farze różaniec codziennie o godz. 18.oo, poza sobotą, gdzie będzie po mszy o godz. 8.oo. Dla dzieci nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.oo przy figurze MB Niepokalanie Poczętej. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godz. 17.oo. Zapraszamy na tę szczególną modlitwę.

2
W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Spowiedź w czwartek od godz. 17.30, a w piątek od 16.oo.
W piątek msza św. dla dzieci o godz. 17.oo (stąd różaniec będzie o 16.45).
Odwiedziny chorych w sobotę 6 października od godz. 8.30.

3
Zostały wywieszone listy kandydatów do bierzmowania z klas VII w bocznym wejściu do kościoła. Jest tam także podany termin pierwszego spotkania w domu katechetycznym. Tym sposobem zakończyliśmy rekrutację klas VII.
Spotkanie młodzieży do bierzmowania z kl. III gimnazjum w środę 3 października o godz. 17.30 w kościele.
Spotkanie młodzieży klas VIII przygotowujących się do bierzmowania w czwartek 4 października o godz. 17.30 w kościele.
Już dzisiaj informujemy, że spotkanie rodziców klas VII przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się 11 października (czwartek) o godz. 19.15 w kościele.

4
 Poświęcenie różańców dla dzieci klas III – pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę 7 października na mszy św. o 15.oo. Po mszy krótkie spotkanie dla rodziców.

 5
Na Świętej Górze trwa festiwal muzyki oratoryjnej. Szczegóły na plakatach.

6
W minionym tygodniu zmarli: śp. Jan Przybyłka z ul. Willowej; Włodzimierz Polaszek z os. 700-lecia; Stanisław Siemianów z ul. Robotniczej oraz Bronisław Kempa z ul. Jana Pawła II.  Wieczny odpoczynek … .

7
 W sobotę 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie w godz. 12.oo – 24.00  jednodniowe rekolekcje  dla młodych  z całej Polski  - pt. „ Stadion Młodych – włącz pełnię wiary”. Spotkanie dotyczy młodzieży od 14 roku życia, młodych małżeństw oraz wszystkich czujących się „ młodo”. Szczegóły w gablocie.. Wyjazd organizuje Święta Góra.

Dodatkowe informacje