2018-10-07 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Nabożeństwa różańcowe:  w Farze różaniec codziennie o godz. 18.oo, poza sobotą, gdzie jest po mszy o godz. 8.oo. Dla dzieci nabożeństwo różańcowe  od poniedziałku do piątku o godz. 17.oo. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godz. 17.oo. Zapraszamy.

2
Poświęcenie różańców dla dzieci klas III – pierwszokomunijnych dzisiaj na mszy o godz. 15.oo. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców.

3
Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w poniedziałek po mszy wieczornej.

4
Spotkanie rodziców klas VII rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania odbędzie się 11 października (czwartek) o godz. 19.15 w kościele.
 Spotkanie przed bierzmowaniem w tym tygodniu ma kl. VII, gr. 1 w piątek o godz. 16.oo w domu katechetycznym.

 5
Krąg Biblijny w czwartek po wieczornej mszy św.

6
W sobotę 13 października Dzień Fatimski. O godz. 18.30 msza św. i procesja na Świętą Górę. Serdecznie zapraszamy na ostatnie nabożeństwo w tym roku.

7
W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Po mszach św. zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia – uzdolnioną młodzież z małych środowisk w Polsce, jako żywy pomnik św. Jana Pawła II.
Z okazji Dnia Papieskiego młodzież przed kościołem będzie rozprowadzała kremówki; w sobotę po mszach o 17.oo i 18.30 oraz przez całą niedzielę. Dochód z tej akcji przeznaczony jest w całości na działalność duszpasterstwa młodzieży „Źródło”.
 Również z okazji Dnia Papieskiego nasza młodzież zaprasza na adorację ze św. Janem Pawłem II w niedzielę 14 października o godz. 16.oo w kościele.

8
 Na Świętej Górze trwa jeszcze dzisiaj festiwal muzyki oratoryjnej. Szczegóły na plakatach.

9
 Siostry Służebniczki zapraszają na spotkanie Rodzinę bł. Edmunda Bojanowskiego w niedzielę 14 października do Ochronki na godz. 16.oo.

10
W minionym tygodniu zmarł śp. Andrzej Witczak z ul. Mieszka I. Wieczny odpoczynek … .

11
„Przewodnik Katolicki”,  „Gość Niedzielny” z płytą DVD „Sprawa Chrystusa”. Dodatek gratis. To prawdziwa historia o człowieku, który nie potrafił uwierzyć, że Jezus naprawdę istniał i zbawił człowieka. Twórcami tego filmu są ci sami dziennikarze, którzy nagrali film „Bóg nie umarł” oraz „Mały Przewodnik Katolicki”.

Dodatkowe informacje