2018-10-21 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Dzisiaj gościmy księdza z Katolickiej Organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Po mszach św. zbiórka na ten cel.
W Kościele przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną i rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

2
Nabożeństwa różańcowe:  w Farze różaniec codziennie o godz. 18.oo, poza sobotą, gdzie jest po mszy o godz. 8.oo. Dla dzieci nabożeństwo różańcowe  od poniedziałku do piątku o godz. 17.oo. W kaplicy szpitalnej różaniec codziennie o godz. 17.oo. Zapraszamy.

3
Dzisiaj o 11.oo msza św. w intencji ofiar rozstrzelanych obywateli Gostynia i okolic w 1939 r.

4
Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek 25 października po wieczornej mszy św.

5
Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym, a wymienianki jednorazowe w biurze parafialnym lub po mszach w zakrystii.

6
W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi, które w tym miesiącu przeżywają „roczek” na mszę św. o godz. 12.30, po której zostanie udzielone okolicznościowe błogosławieństwo. Prosimy przynieść świecę chrzcielną dziecka.

7
Spotkanie Rady Ekonomicznej w  poniedziałek 22  października o godz. 19.00 na probostwie.

8
Tegoroczny  „Marsz Wszystkich Świętych” z relikwiami odbędzie się w środę, tradycyjnie 31 października. Początek we Farze o godz. 18.oo i przejście na Świętą Górę. Tam msza św. o godz. 19.oo. Zachęcamy wszystkich do wspólnego uczczenia naszych świętych patronów.

9
Już jest komplet osób na pielgrzymkę do Kalisza w dniu 10 listopada. Wyjazd o godz. 8.oo z parkingu przy kościele.

„Przewodnik Katolicki”,  „Gość Niedzielny”  oraz „Mały Przewodnik Katolicki”, a także domówiony  „Gość Niedzielny” sprzed 2 tygodni z filmem „Sprawa Chrystusa”- polecamy.

Dodatkowe informacje