2018-11-25 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1
Dzisiaj gościmy siostry z Ukrainy, które dzielą się swoim życiem i pracą wśród katolików. Po mszach zbierają do puszek na potrzeby ewangelizacyjne.

2
Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym do końca listopada.

3
30 listopada liturgiczne święto św. Andrzeja Ap.

4
W piątek 30 listopada ostatnie wymienianki jednorazowe  o godz. 18.oo z różańcem.

5
W sobotę 1 grudnia pierwsza sobota miesiąca. O  godz. 8.oo msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP. Po niej różaniec i rozważanie. Zachęcamy do praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca.

6
Od przyszłej niedzieli zaczyna się Adwent i nowy rok liturgiczny.

7
W dniach 8 – 14 luty przyszłego roku zamierzamy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wylot z Wrocławia. 7 dni . Koszt 2 600 zł plus 100 $. Taniej już nie będzie. Program jest wywieszony w gablotach. Zapisy z programem można pobrać w biurze parafialnym. Spotkanie chętnych odbędzie się w grudniu. Inne informacje u ks. proboszcza.

8
Nasza parafia organizuje pielgrzymko – wycieczkę na Warmię i Mazury w dniach od 20 – 24 maja 2019 r. (5 dni). Zapisy chętnych w biurze parafialnym z wpłatą 100 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 11 grudnia br. W Domu Katechetycznym, po wieczornej mszy.

9
Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas rozprowadzał będzie przed kościołem świece Caritas, jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom i poświęcone opłatki wigilijne. Wyłożone też będą torby na produkty żywnościowe, które zostaną dostarczone przed świętami osobom potrzebującym. Torby będzie można składać do połowy grudnia.

10
W minionym tygodniu zmarli śp. : Maciej Busz z ul. Jana Pawła II; Helena Hotloś też z Jana Pawła II i Maria Podkowska z ul. Willowej.  Wieczny odpoczynek.

Dodatkowe informacje