Rekrutacja do ASD w Poznaniu

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu informuje, że rozpoczyna się czas II rekrutacji kandydatów na I rok formacji w naszym Seminarium w roku akademickim 2012/2013.   TERMINARZ:

Rozmowy odbywają się od 20 sierpnia do 5 września 2012 roku.

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA: Rekrutacja kandydatów do ASD odbywa się poprzez osobistą wizytę w Seminarium, złożenie odpowiednich dokumentów i osobistą rozmowę z przełożonymi ASD. Prosimy, by kandydaci uprzednio ustalali termin rozmowy z którymś z przełożonych. Umówić się na rozmowę kwalifikacyjną można drogą telefoniczną, przez fax lub e-mail. Rekrutacja na Wydział Teologiczny odbywa się wyłącznie drogą internetową. Wszelkie stosowne informacje znaleźć można na stronie www.thfac.poznan.pl   DOKUMENTY: Arcybiskupie Seminarium Duchowne wymaga od kandydatów złożenia następujących dokumentów: 1. Podanie skierowane do Księdza Arcybiskupa z prośbą o przyjęcie do Seminarium; 2. Życiorys (napisany własnoręcznie); 3. Metryka sakramentu Chrztu i Bierzmowania; 4. Świadectwo ślubu kościelnego rodziców; 5. Świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne (odpis lub kopia); 6. Opinia Księdza Proboszcza; 7. Opinia Księdza Katechety; 8. Dwie fotografie (37x52mm, na jasnym tle); 9. Książeczka wojskowa; 10. Świadectwo zdrowia.

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu ul. Wieżowa 2/4 61-111 POZNAŃ tel. /0-61/ 64 32 700 fax. /0-61/ 64 32 803 www.asd.poznan.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje