Zaproszenie - dni skupienia i rekolekcje w ASD

Arcybiskupie Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na dni skupienia od 15 do 17 czerwca oraz na rekolekcje letnie od 5 do 9 sierpnia.

Na dni skupienia zapraszamy młodzież szkół średnich, studentów oraz starszych pragnących rozeznawać swoje powołanie i pogłębić wiarę. Wybrać drogę życia, to jedno z najtrudniejszych zadań, dlatego proponujemy pobyt w seminarium, który ułatwia to zadanie.

W wakacje zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i starszych. Zapewniamy: ciekawe zajęcia, dobrą atmosferę i okazję do wspólnego przeżywania wiary.

 

Chętni zgłaszają i uzgadniają uprzednio możliwość przyjazdu z przełożonymi seminarium (telefonicznie, mailowo lub osobiście). Zgłaszając się w ASD przywozimy ze sobą pisemne polecenie księdza (proboszcza, wikariusza, katechety), bądź katechety świeckiego. Uczestnicy zabierają ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór, a w miarę możliwości także komżę. Dla uprawiających sport warto zabrać strój na salę gimnastyczną. Koszt rekolekcji wynosi 100 zł., a w udział w dniach skupienia jest bezpłatny.

________________________________________
Arcybiskupie Seminarium Duchowne
ul. Wieżowa 2/4
61-111 POZNAŃ

tel. +48 61 64 32 7000

http://www.asd.poznan.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje